КЕЙТ ХАДСОН ВСТРЕЧАЕТСЯ С ОЧЕРЕДНЫМ МУЗЫКАНТОМ...

ДЖОРДЖ КЛУНИ ПОБЫВАЛ НА ДНЕ РОЖДЕНИЯ СВОЕЙ...

ЕВА МЕНДЕС СОЗДАЛА КОЛЛЕКЦИЮ ДЛЯ...

СМИ: АНДЖЕЛИНА ДЖОЛИ И БРЕД ПИТТ СНОВА ОБЩАЮТСЯ...

ЭТО ОФИЦИАЛЬНО: ЮЛИИ САМОЙЛОВОЙ ЗАПРЕТИЛИ...

Київрада визнала котів частиною екосистеми столиці

Доля тварин відтепер у руках чиновників

22 февраля 2017

Фото: instagram

Комісія з питань ЖКГ підтримала колективне звернення жителів Києва щодо визнання котів екосистемою міста. Петиція, яка набрала понад 10 тисяч підписів, передбачає заборону на їхній безпричинний вилов та вбивство. Автор звернення Вікторія Кирилюк наголосила, що в місті спостерігається жахлива тенденція до збільшення кількості випадків замурування котів в підвальних приміщеннях житлових будівель, яким потрібно покласти кінець.

Втім, знайшлися серед киян і ті, хто не підтримав таку ініціативу. Зокрема, мешканці Дніпровського району проти, аби безпритульні тварини безперешкодно проживали на дахах та у підвалах, адже можуть бути носіями низки небезпечних хвороб та провокувати алергічні реакції.

Комісія ЖКГ врешті погодилися із першою думкою і Київський міський голова Віталій Кличко доручив профільній комісії окреслити план подальших дій та розробити цілісну програму реалізації петиції. Презентувати її мають уже за місяць. Також свій висновок мають надати фахівцям з дотримання санітарних норм. 

 

Публикация от Cat Tramp (@catramp)

Тож доля котів столиці тепер у руках Київради. 

 

Кейт Хадсон встречается с очередным музыкантом

Джордж Клуни побывал на дне Рождения своей 87-летней поклонницы

Ева Мендес создала коллекцию для демократичного бренда

Загрузка...