10 ЗВЕЗД ДЕЛЯТСЯ СЕКРЕТАМИ СВОИХ ИДЕАЛЬНЫХ ФОРМ...

20 МЕСТ, КОТОРЫЕ НУЖНО ПОСЕТИТЬ ХОТЯ БЫ РАЗ В...

САМЫЕ СТИЛЬНЫЕ ТЕЛЕВЕДУЩИЕ УКРАИНЫ

ИТАЛЬЯНСКАЯ МАРЕММА: НЕБАНАЛЬНЫЙ МАРШРУТ ДЛЯ...

5 НОВЫХ СЕРИАЛОВ, КОТОРЫЕ МОЖНО ПОСМОТРЕТЬ ЗА...

Головна сцена Євробачення повністю готова

І вона справді класна! 

Нарешті ми можемо побачити, якою буде головний майданчик пісенного конкурсу, який цьогоріч відбудеться в Києві.

Усі будівельно-монтажні роботи для сцени уже завершені, а відсьогодні на ній проводитимуться технічні репетиції статистів для перших трьох країн-учасниць, під час яких уже працюватимуть всі телекамери, все світлове, звукове та відео обладнання.

«Це буде надзвичайно важливий день, і ми з радістю чекаємо на нього, бо це буде перший день, коли всі технології запрацюють як одне ціле. Уже повністю готова основна сцена і сцена Б, а також усе освітлювальне, відео та звукове обладнання. На місці розташовано 20 камер. Ми все зведемо, щоб пересвідчитися, що все належним чином працює", – зазначив Ола Мельциг.

Нагадаємо, що «Євробачення-2017» в Міжнародному виставковому центрі. Півфінали конкурсу відбудуться 9 та 11 травня, фінал – 13 травня. Церемонія відкриття пісенного конкурсу відбудеться 7 травня в Конгресно-виставковому центрі «Парковий», Червона доріжка – того ж дня біля Маріїнського палацу. Євроклуб діятиме в Парковому з 1 по 14 травня. Містечко Євробачення працюватиме з 4 по 14 травня і розташується на Хрещатику – від вулиці Прорізної до вулиці Богдана Хмельницького.

Лидер группы O.Torvald ответил на критику в свой адрес

Букмекеры назвали фаворита Евровидения-2017

Книжный вопрос: что читает Женя Галич

Загрузка...