ИТАЛЬЯНСКАЯ МАРЕММА: НЕБАНАЛЬНЫЙ МАРШРУТ ДЛЯ...

5 НОВЫХ СЕРИАЛОВ, КОТОРЫЕ МОЖНО ПОСМОТРЕТЬ ЗА...

10 САМЫХ ДОРОГИХ ПОМОЛВОЧНЫХ КОЛЕЦ ЗВЕЗД

МОХНАТЫЕ ГУБЫ: BEAUTY-ТРЕНД, КОТОРЫЙ ВЫЗЫВАЕТ...

КАК ВЫГЛЯДЕЛА БЫ РЕКЛАМА ЕДЫ, ЕСЛИ БЫ ЕЕ СНИМАЛИ...

Новина дня: фільм українського режисера номінований на «Золоту пальмову гілку» Каннського фестивалю

А головою журі буде легендарний Педро Альмодавар

 

17 травня стартує 70-й ювілейний Каннський кінофестиваль. Вчора у Парижі було оголошено програму фестивалю, і стало відомо, що до неї увійшов фільм українського режисера Сергія Лозниці «Покірлива».

Лозниця заінтригував глядачів, розповівши про фільм:

«Це фантастична історія, яку я від початку до кінця вигадав. Стимулювало мою фантазію фантастичне оповідання Достоєвського, яке так і називається «Покірлива», і яке сам Достоєвський назвав «фантастичним». Це історія жертви і ката, розказана катом».

Сергій знімав «Покірливу» у Латвії, але відправив героїв стрічки в сучасну російську провінцію. Згідно сюжету, жінка отримує назад посилку, яку вона відправляла своєму ув’язненому чоловіку. Бажання дізнатися, що з ним сталося, підштовхує її на велику подорож.

Це не перший фільм Сергія Лозниці, який потрапляє на Каннський кінофестиваль. До цього у основному конкурсі Канн брали участь його стрічки «Щастя моє» і «В тумані». А документальний фільм «Майдан» показали у позаконкурсній програмі в 2014 році.

Крім «Покірливої» нашого співвітчизника, до основного конкурсу увійшло ще 18 стрічок: «Нелюбов» Андрія Звягінцева, «Гарний час» Бенні і Джоша Сефді, «Ти ніколи тут не був» Лінн Ремсі, «L'amant double» Франсуа Озона, «Місяць Юпітера» Корнела Мундруцо, «Вбивство священного оленя» Йоргоса Лантімоса, «Radiance» Наомі Кавасе, «Le Redoubtable» Мішеля Хазанавічуса, «Happy End» Міхаеля Ханеке, «Wonderstruck» Тодда Хейнса, «День після» Хон Сан-су, «Обдурений» Софії  Копполи, «Роден» Жака Дуайона, «Окча» Пона Джун-хо, «120 ударів серця в хвилину» Робіна Кампілло і «В тіні» Фатіха Акіна.

Пэрис Хилтон снимет документальный фильм

Украинка победила на Миланском кинофестивале в номинации Fragrances in motion award

Новый фильм от самого неожиданного украинского режиссера Александра Шапиро

Загрузка...