СЫВОРОТКИ ДЛЯ ЛИЦА: МАРКЕТИНГОВЫЙ МИФ ИЛИ...

20 САМЫХ СМЕШНЫХ МЕМОВ О ТОМ, ЧТО ЖЕ СЛУЧИЛОСЬ В...

ЛУЧШИЕ ЗИМНИЕ КАНИКУЛЫ БЕКХЭМОВ

У ЗОУИ САЛДАНА И ПЕРЕГО РОДИЛСЯ ТРЕТИЙ СЫН

НАТАЛИ ПОРТМАН, РАЙАН ГОСЛИНГ И МАЙКЛ...

Держкіно заборонило російсько-український серіал з Ольгою Фреймут

Рішення було прийняте на підставі положень закону України про кінематографію

Ми вже писали про нову роль телеведучої Ольги Фреймут, яка нещодавно знялась у російсько-українському серіалі «Готель Елеон» режисерів Антона Федотова та Антона Маслова. В Росії прем'єра багатосерійного фільму відбулася в листопаді 2016 року і, як повідомлялось, скоро мала з’явитись на українському телебаченні. Сьогодні ж стало відомо, що державне агентство України з питань кіно заборонило прокат.  

«Державне агентство України з питань кіно відмовило в державній реєстрації і видачі державного посвідчення на право розповсюдження і демонстрування телесеріалу «Готель», - ідеться в офіційному повідомленні. 

Також зазначається, що рішення було прийняте на підставі положень закону України про кінематографію, якими передбачено, що заборона трансляції фільмів, вироблених фізичними і юридичними особами держави-агресора, які не містять популяризації або пропаганди органів держави-агресора і їх окремих дій, поширюється на фільми, вироблені або вперше оприлюднені після 1 січня 2014 року. 

Голова Державного агентства з питань кіно Пилип Іллєнко повідомив, що на сьогоднішній день в Україні обмежено показ 579 російських художніх фільмів і серіалів. 

5 сериалов для хорошего настроения

Самые известные кино-коктейли

Трейлер 6 сезона «Игры престолов»: Джон Сноу скорее жив, чем мертв

Загрузка...