МОХНАТЫЕ ГУБЫ: BEAUTY-ТРЕНД, КОТОРЫЙ ВЫЗЫВАЕТ...

КАК ВЫГЛЯДЕЛА БЫ РЕКЛАМА ЕДЫ, ЕСЛИ БЫ ЕЕ СНИМАЛИ...

БРИЖИТ МАКРОН: «ДА, МЫ ЗАВТРАКАЕМ ВМЕСТЕ: Я, МОИ...

УРОКИ СТИЛЯ: КАК ПРАВИЛЬНО НОСИТЬ ТРИКОТАЖ

FASHION+ART: ANDRE TAN В СОВМЕСТНОМ ПРОЕКТЕ...

Юрій Андрухович зіграє у виставі за власним оповіданням

На сцені Молодого театру

Вистава «Альберт, або найвища форма страти» створена за текстом одного найвідоміших сучасних українських письменників Юрія Андруховича. Він же є одним із головних виконавців на сцені - разом із контрабасистом Марком Токарем та співачкою Уляною Горбачевською. Вистава має візуальну складову, створену українським contemporary художником, лауратом премії PinchukArtCentre Анатолієм Беловим. 

У центрі дійства «Альберта» — історія винахідливого шахрая Альберта Вироземського, який погоджується віддати душу дияволу аби уникнути смертної кари. Але підписана кров'ю угода не спрацьовує — й одного осіннього дня року 1641-го його привселюдно спалюють посеред львівської площі Ринок. Цей твір є новою формою оповідання, яка поєднує в собі текст, прочитаний і прожитий автором на сцені, з ілюстраціями, і не лише графічними, але й музичними — від автентики до фрі-джазу. Режисер — Оля Михайлюк — свідомо не приходить до єдиної остаточної форми твору. «Альберт» ніколи не буває точним повторенням себе попереднього — щоразу знаходяться нові рішення, підказані місцями, обставинами, аудиторією. Учасники ж вистави завжди готові до експерименту. 

«Ідея поєднати саме цей текст із саме такими виконавцями та саме такою візуалізацією — це щось більше і значніше, ніж режисура. Це створення особливого мистецького синтезу, відкривання потаємних можливостей тексту, про які не здогадувався навіть я, його автор», - каже Андрухович. 

Кияни та гості столиці зможуть побачити виставу 23 січня у Київському Молодому театрі.  

Красивые места Украины, о которых вы не знали

Гид по Львову: 13 секретных мест

Украинские отели, где стоит побывать

Загрузка...