ИТАЛЬЯНСКАЯ МАРЕММА: НЕБАНАЛЬНЫЙ МАРШРУТ ДЛЯ...

5 НОВЫХ СЕРИАЛОВ, КОТОРЫЕ МОЖНО ПОСМОТРЕТЬ ЗА...

10 САМЫХ ДОРОГИХ ПОМОЛВОЧНЫХ КОЛЕЦ ЗВЕЗД

МОХНАТЫЕ ГУБЫ: BEAUTY-ТРЕНД, КОТОРЫЙ ВЫЗЫВАЕТ...

КАК ВЫГЛЯДЕЛА БЫ РЕКЛАМА ЕДЫ, ЕСЛИ БЫ ЕЕ СНИМАЛИ...

Топ-15: взуття на низькому підборі kitten heels

Улюблена модель жінок в політиці та аристократок, туфлі, котрі цього року тріумфально повертаються в моду завдяки Balenciaga та Dior – це культові kitten heels

«Весна офіційно не розпочнеться, поки ви не поповните гардероб новими туфлями», – приблизно так могла б сказати Керрі Бредшоу. І в чомусь вона була б права. Однозначно, в номінації «Модель сезону» перемагають kitten heels – туфлі на підборі висотою від 3,5 до 4,75 сантиметрів. Взуття такого типу стало популярним в кінці 50х років минулого століття, але тоді вони створювались для молодої аудиторії, а точніше для дівчаток-підлітків. Проте, очевидно, kitten heels так сподобались мамам цих самих підлітків, що уже згодом, в 60х модель здобула світове визнання в моді, і не в останню чергу завдяки Одрі Хепберн.

Сьогодні ж серед «адептів» низьких підборів – Мішель Обама, Кейт Міддлтон та прем’єр-міністр Великобританії Тереза Мей. Ці жінки, котрі водночас є офіційними лицями, носили kitten heels ще до того, як це стало мейнстрімом.

Сьогодні ж ряд дизайнерів та брендів взялися за переосмислення моделі та виведення її зі сфери суто «офіційної» в сферу casual чи навіть high fashion.

H&M

800грн

ASOS

940 грн

MANGO

1199 грн.

ZARA

1299 грн

ZARA

1599 грн

 

ZARA

1599 грн

Kachorovska

2000 грн

Uterqüe

2800 грн

MARSALA

4900 грн

Mansur Gavriel

$496

Gianvito Rossi

$550

 

N° 21

$591

Balenciaga

$635

Dior

$890

Dolce and Gabbana

$895

Столетняя эволюция моды на каблуках 

8 головних трендів цієї зими, які реально повторити

25 вещей, которые уместны в любом гардеробе

Загрузка...