Група «1+1 Медіа» заявила про закриття одного зі своїх проектів

«Сьогодні ми не можемо собі дозволити фінансово підтримувати проект, який не має чітко визначеної бізнес-складової».

27.12.2016
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1

Ще навесні 2016 року один з найбільших українських медіа-холдингів «1+1 Медіа»  прийняв рішення про закриття українського інформаційного телеканалу міжнародного мовлення Ukraine Today, а від 1 січня 2017 закривається й онлайн-платформа видання - сайт uatoday.tv.
«Ми вдячні всій команді, і особисто Тетяні Пушновій (головний продюсер телеканалу), за виконану роботу і величезний внесок, який вони зробили не лише в канал, а й в підтримку інформаційної безпеки всієї країни», - цитує прес-служба генерального директора медіагрупи Олександра Ткаченка. 
У повідомленні наголошується, що рішення про закриття Ukraine Today було прийнято з двох причин. 
«Проект мав стати голосом країни на міжнародне співтовариство. По суті, в 2014 році це була єдина можливість для нас бути почутими. Але зараз держава взяла на себе цю функцію, і ми вважаємо, що наша місія завершена», - наводяться в повідомленні слова Ткаченка. 
За його словами, закриттю сприяли також фінансові труднощі телеканалу Ukraine Today. 

«Для групи це був соціальний проект... Сьогодні ми не можемо собі дозволити фінансово підтримувати проект, який не має чітко визначеної бізнес-складової», - підкреслив генеральний директор медіагрупи. 

Прес-служба додала, що компанія виконає всі свої зобов'язання перед співробітниками Ukraine Today в повному обсязі відповідно до діючих політик компанії і норм Кодексу законів про працю. «1+1 Медіа» запустив міжнародний телеканал новин Ukraine Today в тестовому режимі з 11 серпня 2014 року. Мовлення телеканалу в повному обсязі було запущено з 24 серпня. 
Генеральним продюсером Ukraine Today було призначено Тетяну Пушнову, яка з вересня 2011 року обіймала посаду шеф-редактора «ТСН». 
Телеканал транслюється в кабельних мережах 12 країн, а також в інтернеті. Основною метою Ukraine Today є висвітлення подій в Україні для міжнародної аудиторії. 

Предыдущая статья
Нагрудный платок: история и правила применения
Комментировать
Следующая статья
Трамп назвав ООН клубом для «спілкування» та проведення «гарного часу»
Последние новости